logo

BL Swiper Orange

powrót

właściwości:

Zatory Czyszczenie zasadnicze Kanalizacja deszczowa Tłuszcze Twarde i średnio twarde osady na dnie Osady mineralne Wystające przyłącza Wrosty korzeni Wycinarki
średnica: DN125 - DN300

 BL SWIPER™ to nasza nowa, opatentowana dysza do czyszczenia rur kanalizacyjnych i kanałów burzowych w sposób oszczędzających zasoby.

Dzięki specjalnej konstrukcji dyszy, czyszczenie kanału odbywa się nie tylko za pomocą przepływu wody, ale także dzięki wykorzystaniu nadciśnienia które powstaje w trakcie procesu czyszczenia kanałów.
Przepływ wody wytwarza nadciśnienie które wytwarza ciąg powietrzny dzięki szeregowi kanałów. Kanały przelotowe są umieszczone w środkowej części dyszy, co oznacza, że całkowita siła czyszcząca dyszy to połączenie przepływu wody oraz pędu powietrza. Połączenie tych dwóch źródeł sprawia, że czyszczenie rur kanalizacyjnych jest efektywniejsze.

Korzyści z wykorzystania BL Swiper™:

  • kanały powietrzne tworzą większą siłę czyszczenia
  • niewielkie natężenie przepływu wody
  • szybkie i skuteczne czyszczenie
  • redukcja zużycia wody i zmiejszenie poboru paliwa
  • niższy wpływ na środowisko

 

 


Pliki do pobrania:

Tabela techniczna SWIPER Orange

Formularz kontaktowy:

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Müller Polska Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 18, 41-945 Piekary Śląskie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane