logo

O firmie

powrót

Müller... od pomysłu do realizacji.

Od 1951 roku Müller Umwelttechnik działa na rynku wodociągowo- kanalizacyjnym dostarczając kompleksowe rozwiązania dla klientów. Wszystko zaczęło się od praktyki, gdy to dziadek obecnych właścicieli fabryki Julis Muller świadczył usługi czyszczenia kanalizacji, wtedy jeszcze w bardzo prymitywny sposób, za pomocą wiadra i łopaty. Z doświadczenia narodziła się potrzeba konkretnego rozwiązania. Tym rozwiązaniem stał się samochód do czyszczenia kanalizacji, pierwszy pojawia się już w 1960 roku zbudowany wspólnie z producentem pomp - firma Uraca.

Tak było kiedyś... a jak jest dziś?

Firma Müller jest jedna z największych firm dostarczających rozwiązania w następujących zakresach:

  • technika wywożenia
  • technika kanałowa

Naszym głównym zadaniem była i jest realizacja potrzeb klientów. To klient - określając precyzyjnie swoje problemy w zakresie czyszczenia kanalizacji wyznacza drogę naszemu rozwojowi. Doradztwo indywidualne było zawsze dla nas wartością nadrzędna. Przez co współpraca z klientem a następnie nasze wsparcie serwisowe zmierza w kierunku partnerstwa z odbiorcami.

Wynikiem potrzeby zbliżenia do klienta jest firma MÜLLER Polska. Müller Polska - córka firmy MÜLLER umwelttechnik została założona w 2000 roku jako odpowiedź na dynamicznie rozrastający się rynek branży wod-kan w Polsce. Zajmujemy się doradztwem, sprzedażą oraz serwisowaniem urządzeń do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji. Wsparcie firmy matki umożliwia nam bardzo szerokie działanie na rynku polskim, a także umożliwia nam dynamicznie reagować na potrzeby naszych klientów oraz dostarczać właściwych i sprawdzonych rozwiązań dla ochrony środowiska.

Pobierz folder: