logo

Aktualności

powrót

Dostawa 5.000 pojazdu do czyszczenia kanalizacji Müller Canalmaster F110KWA.

W styczniu 2015 roku firma MÜLLER wyprodukowała i dostarczyła 5.000 pojazd do czyszczenia kanalizacji. Klientem zamawiającym był Wasserwerke Berlin. Dostarczony pojazd to Canalmaster wyposażony w odzysk wody typ F110KWA Recycler Type II, jako jeden z 5 identycznych dostarczanych do klienta w Berlinie. 5.000 pojazd ma numer zabudowy 11405000.

MÜLLER Canalmaster z systemu recyklingu wody sprawdził się w praktyce i zyskał miano ekonomicznego i wydajnego pojazdu na rynku międzynarodowym.

W Niemczech nie ma innego producenta, który wyprodukował tyle pojazdów do czyszczenia kanalizacji od czasów II Wojny Światowej.

Z okazji dostarczenia pojazdu, firma MÜLLER zorganizowała uroczyste przekazanie Prezesowi Wasserwerke Berlin. Ponadto, został przekazany model pojazdu w skali 1:80.

W bieżącym roku firma MÜLLER realizuje kontrakt z 2014 na dostawę 5 pojazdów z odzyskiem wody do Wasserwerke Berlin. Obecne zamówienie jest drugie pod względem wielkości realizowanym dla klienta w Berlinie. Poprzednie zamówienie miało miejsce w 2003 roku.
W chwili obecnej firma MÜLLER produkuje ponad 140 pojazdów rocznie w zakłądach produkcyjnych w Schwalenebrgu, Münsterbrock i Steinheim / Westfalia
Wolfgang Gernot Müller: „Na nasz sukces i możliwość wyprodukowania takiej ilości pojazdów rocznie składają się nowoczesna, innowacyjna i przyjaznych dla środowiska technologia produkcyjna, ale przede wszystkim wysoko zmotywowany i zaangażowany zespół pracowników.”

MÜLLER obecnie zatrudnia 230 pracowników z czego co roku do teamu dochodzi ok 15 pracowników - uczniów przyzakładowej szkoły kształcącej ślusarzy, elektroników, lakierników oraz projektantów pojazdów ciśnieniowych i asystentów do zarządzania produkcją.


Galeria: